Kocham zwierzęta i tej pasji poświęcam swój czas, jestem także technikiem weterynarii oraz hodowca labradorów. Labradory biszkoptowe są to przepiękne psy, bardzo mądre, wymagające miłości.

W wychowywaniu szczeniaków labradora bardzo pomagają nam nasze dzieci: Magda  i Kamil. Nasz hodowla labradorów mieści się w okolicach Warszawy a dokładnie w Michalinie

Dzieci uwielbiają bawić się, głaskać i rozpieszczać maluchy, a z naszych obserwacji wynika, że nikt tak jak dzieci nie nauczy zwierząt cierpliwości i delikatności.

Serdecznie witamy Państwa na stronie naszej ukochanej rasy labrador. 

Mamy nadzieję, że będziecie państwo mieli tyle radości z nowego domownika, ile my mieliśmy kiedy w naszym domu pojawiła się nasza pierwsza suczka. Zachęcamy do szerszego zainteresowania labradorami, jedną z najwspanialszych ras psów jakie człowiek wyhodował.


Chcielibyśmy aby Państwa wizyta po szczeniaczka była jedynie początkiem znajomości. Z dużym zainteresowaniem śledzimy rozwój wszystkich wyhodowanych przez nas szczeniąt, dlatego wdzięczni będziemy za każde przesłane nam zdjęcie bądź kilka słów o rosnącym szczenięciu. Nie wahajcie się Państwo także kontaktować się z nami jeśli pojawią się jakieś pytania, problemy bądź wątpliwości.


Hodowla labradorów jest naszą pasją. Dzięki swej użytkowej genezie te psy jak mało która rasa nadają się wspaniałego przyjaciela rodziny. Nie ma dla nas większej radości niż obserwowanie rosnącego szczenięcia, który wyszedł z naszego domu a u Państwa poznaje świat, szkoli się i bawi.

Hodowla psów, w naszym rozumieniu , ma na celu otrzymanie zdrowych, pięknych i mądrych zwierząt. Dlatego w doborze hodowlanym korzystamy z psów wolnych od dysplazji biodrowej i łokciowej oraz wolnych od chorób genetycznych.