Witam na stronie mojej hodowli labradorów.

Hodowlą labradorów zajmuję się od 2010r.

Kocham zwierzęta i tej pasji poświęcam swój czas, jestem także technikiem weterynarii oraz hodowca labradorów. Labradory  są to przepiękne psy, bardzo mądre,  ale też wymagające uwagi.

Hodowla labradorów poświęcam większą  część mojego życia. Hodowla uczy pokory ale też daje mi dużo radości, robię to z ogromną pasją, ale są też i trudne chwile, które trzeba pokonać, otrzeć łzy i patrzeć pozytywnie w przyszłość, w to co przyniesie nowy dzień.

Do hodowli dobieram psy najlepsze pod względem zdrowotnym ,  exterierowym oraz charakteru. Nie ma niestety gwarancji na to, że szczenię nie będzie miało dysplazji lub nie ma wad genetycznych w okresie szczenięcym. My jako hodowcy tez takiej nie mamy biorąc szczenię z innej hodowli.

Hodowla psów, w naszym rozumieniu , ma na celu otrzymanie zdrowych, pięknych i mądrych zwierząt. Dlatego w doborze hodowlanym korzystamy z psów wolnych od dysplazji biodrowej i łokciowej oraz wolnych od chorób genetycznych.

W wychowywaniu szczeniaków labradora bardzo pomagają nam nasze dzieci: Magda  i Kamil. Nasza hodowla labradorów mieści się w okolicach Warszawy a dokładnie w Michalinie.

Dzieci uwielbiają bawić się, głaskać i rozpieszczać maluchy, a z naszych obserwacji wynika, że nikt tak jak dzieci nie nauczy zwierząt cierpliwości i delikatności.

 

Mamy nadzieję, że będziecie państwo mieli tyle radości z nowego domownika, ile my mieliśmy kiedy w naszym domu pojawiła się nasza pierwsza suczka. Zachęcamy do szerszego zainteresowania labradorami, jedną z najwspanialszych ras psów jakie człowiek wyhodował.

Chcielibyśmy aby Państwa wizyta po szczeniaczka była jedynie początkiem znajomości. Z dużym zainteresowaniem śledzimy rozwój wszystkich wyhodowanych przez nas szczeniąt, dlatego wdzięczni będziemy za każde przesłane nam zdjęcie bądź kilka słów o rosnącym szczenięciu. Nie wahajcie się Państwo także kontaktować się z nami jeśli pojawią się jakieś pytania, problemy bądź wątpliwości.

 Dzięki swej użytkowej genezie te psy jak mało która rasa nadają się wspaniałego przyjaciela rodziny. Nie ma dla nas większej radości niż obserwowanie rosnącego szczenięcia, który wyszedł z naszego domu a u Państwa poznaje świat, szkoli się i bawi.

Wszystkie nasze psy posiadają komplet badań dzięki czemu mamy pewność że ich potomstwo nie będzie obarczone chorobami dziedzicznymi. Każde krycie w naszej hodowli jest przemyślane i nigdy nie jest dziełem przypadku. Kandydatów na „partnera” dla naszych suczek starannie dobieramy i są to zawsze utytułowane psy których wartość została potwierdzona ocenami sędziów kynologicznych.

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce a tym samym należymy do największej międzynarodowej federacji Kynologicznej FCI.

hodowla labradorów